VI Gala VIP Rzeszów “Najbardziej Wpływowi Podkarpacia”

By 13. November 2014Allgemein
vip gala rzeszow

Podczas weekendu odbyła się już VI Gala VIP “Najbardziej Wpływowi Podkarpacia”, której gospodarzem był Magazyn VIP Biznes&Styl. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyło ponad pięciuset gości oraz trzydziestu nominowanych. Galę uświetnił recital Mieczysława Szcześniaka. Jak zwykle z wielką przejmnością wzięliśmy udziału w tej imprezie, na której nie zabrakło kulinarnych specjalności.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o przedstawieniu tegorocznych zwycięzców. W kategorii VIP polityka zwyciężył Tadeusz Ferenc, w kategorii Biznes statuetkę otrzymała rodzina Inglotów, w kategorii kultura zwyciężył Jerzy Ginalski,  a za odkrycie roku statuetkę otrzymał Marek Koziorowski. Pragniemy jeszcze raz serdecznie pogratulować zwycięzcom.

W tym roku gala odbywała się pod hasłem: „Co wpływa na graczy biznesu, kultury i polityki w naszym regionie Podkarpacia?” To wystarczający powód aby wybrać kilka znanych osobistości do udziału w krótkich wywiadach filmowych, w których udzielają one odpowiedzi na to pytanie. Hyperfox został przydzielony do realizacji krótkiego filmu z tych wywiadów jak i  animacji oraz openera, które były wyświetlane na gali.

vip gala1 gala rzeszow 2 gala vip rzeszow poland 1 gala vip4